Haki holownicze do samochodów osobowych

Hak holowniczy w aucie jest bardzo przydatnym akcesorium. Dzięki niemu możemy zabrać ze sobą rowery na urlopowy wyjazd, wybrać się na wakacje z przyczepą kempingową, czy przewieźć większe ładunki przy pomocy przyczepki.

W naszym warsztacie montaż haków holowniczych odbywa się zgodnie z najwyższymi standardami i obowiązującymi przepisami. Korzystamy tylko z certyfikowanych i renomowanych haków holowniczych, które zapewniają niezawodność w czasie użytkowania.

Haki holownicze do samochodów osobowych

Nasi mechanicy mają kilkunastoletnie doświadczenie w montażu haków holowniczych do różnych modeli pojazdów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że zainstalujemy hak holowniczy precyzyjnie i solidnie, nie narażając struktury samochodu na uszkodzenia.

Dbamy o to, aby zintegrować go z układem hamulcowym, elektrycznym i oświetleniowym. Jest to niezwykle istotne dla Twojego bezpieczeństwa na drodze.

Montaż haka holowniczego
Hak holowniczy na bagażnik samochodowy

Montaż haka holowniczego to inwestycja, która znacznie zwiększy możliwości Twojego samochodu i pozwoli na przewożenie większych ładunków czy wygodne przemieszczanie się z dodatkowymi akcesoriami.

Jesteśmy zawsze gotowi odpowiedzieć na Twoje pytania, pomóc w wyborze odpowiedniego haka holowniczego dla Twojego samochodu i doradzić, jeśli masz jakieś szczególne potrzeby związane z jego użytkowaniem.

Skontaktuj się z nami, aby umówić dogodny termin montażu lub jeśli masz jakiekolwiek pytania!

Hak holowniczy na bagażnik samochodowy

Kontakt

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-17.