Naprawiamy samochody
od 1993 r.

Naprawiamy samochody od
1993 r.

Warsztat samochodowy Auto Bayer w Strzale

Nieprzerwanie od 1993 roku zajmujemy się mechaniką, elektryką samochodową i montażem instalacji gazowych. W tym czasie wykonaliśmy kilkadziesiąt tysięcy napraw samochodów i założyliśmy tysiące instalacji gazowych. Ten ogrom nabytego doświadczenia sprawia, że nasze diagnozy są trafne, a naprawy bardzo skuteczne.

Doświadczenie nabyte w trakcie wykonywanych napraw to nie jedyne źródło naszej wiedzy. Staramy się rozwijać aby sprostać wymaganiom klientów oraz być na bieżąco z rozwojem technologii we współczesnej motoryzacji. Dlatego każdego roku bierzemy udział w różnych specjalistycznych szkoleniach, dzięki czemu mamy świeżą i najbardziej aktualną wiedzę z zakresu mechaniki samochodowej.

Warsztat samochodowy Auto Bayer w Strzale

Z naszej oferty serwisowej i bogatego doświadczenia korzystają nie tylko klienci prywatni, ale również firmy posiadające rozbudowane floty samochodów. To powoduje, że nasze doświadczenie jest coraz bogatsze.

Nasz warsztat wyposażony jest w nowoczesne narzędzia, które pozwalają nam wykonywać naprawy samochodów wszystkich marek. Posiadamy również specjalistyczne komputery diagnostyczne, dzięki którym możemy skutecznie znaleźć źródło awarii.

Warsztat samochodowy Auto Bayer
Bosch Car Service Auto Bayer

Należymy do sieci Bosch Car Service co sprawia, że nasze usługi serwisowe są wykonywane na najwyższym poziomie.

Jako Bosch Car Service musimy spełniać wyśrubowane normy i przechodzić audyty jakości. Sprawdź, w jaki sposób Bosch dba o jakość swoich serwisów.

Dowiedz się więcej o naszych usługach wykonywanych w ramach sieci Bosch Car Service.

Bosch Car Service Auto Bayer